Jeugdverslagen: jongens B1 wint 5 seconden voor tijd, heren A1 verliest 30 seconden voor tijd

BFC/Sittardia – Dynamico heren A1 20-19.

Zondag 29 januari reisden we (A1-jongens) af naar beek. We speelde tegen BFC/Sittardia. Een wedstrijd waarbij in de kleedkamer gezegd werd door onze coach Frans van Erp, dat het geen makkelijke wedstrijd werd. Dit bleek al gauw na het eerste fluitsignaal. De tegenstanders stonden sterk in de verdediging waardoor het scoren lastig ging. Onze verdediging stond ook sterk, maar zij scoorden net iets meer. Zo kwamen we op een achterstand te staan van 3 punten na de eerste helft. De tweede helft kwamen we na een goeie peptalk goed de kleedkamer uit. We stonden sterk in de dekking en liepen onze drie punten achterstand stap voor stap in. De wedstrijd werd spannend want aan beide kanten werd niet veel gescoord. De laatste 5 minuten stonden we nog steeds gelijk, tot dat in de laatste 30 seconde we een penalty tegen kregen. Hierdoor eindigde de wedstrijd met 20-19.

Verslag: Sam Peperkamp

Bevo – Dynamico jongens B1 26-27.

De jongens b1 speelden dit weekend tegen Bevo een spannende wedstrijd, want de 1ste thuiswedstrijd hadden we nipt van die ploeg verloren. We begonnen de wedstrijd slordig; we maakten veel fouten en leden veel balverlies. We wisten toch bij te blijven door druk te zetten en dan naar de hoek te spelen en door de 1 tegen 1 te pakken. Het stond in de rust 15-12 voor Bevo. Na de rust begonnen we sterk; we kregen in 10 minuten maar 3 doelpunten tegen. Hierdoor kwamen we weer terug en wisten we een voorsprong te pakken, maar het was nog niet gespeeld. Het bleef de laatste 10 minuten namelijk steeds gelijk en zo bleef het ook tot de laatste paar seconden, maar gelukkig wist Cas met nog 5 seconden te spelen de winnende binnen te schieten en was de eindstand 26-27. 

Verslag: Ingmar Heebing

Deel dit artikel:

Deel met Facebook
Deel met WhatsApp
Deel met Twitter
Deel met Linkdin

Het nieuwe seizoen staat voor de deur! Onze sponsor Handbalshop.nl trakteert ons met 10% korting op het hele assortiment. Wil jij het seizoen meteen goed van start? Gebruik dan de kortingscode HS10PS en scoor je nieuwe schoenen, trainingskleding en handballen met korting. Kortom: alles wat je nodig hebt voor een leuk seizoen!

Code: HS10PS
*Geldig t/m 30 september 2023