Afgelopen zaterdag speelden we onze wedstrijd tegen United Breda. We kwamen niet goed uit de startblokken en stonden snel achter met 0-2. United Breda verdedigden 3-3 waar we moeite mee hadden. Na een 3-1 achterstand en een paar wisselingen in de opbouw kwamen we snel terug naar een 5-5 gelijke stand.
Door vele doelpunten van Maria en Ilvy en het sterke verdedigen en zeker het goede keeperswerk van Janske stonden we met de rust met 14-10 voor.
Net na de rust kwamen we weer iets moeilijker uit de startblokken en verdampte de voorsprong van 4 doelpunten. Na standen van 17-17 kwamen we voor het eerst achter te staan. Het ging wel gelijk op en 4 minuten voor tijd was het 21-21. Na een doelpunt van Breda moesten we alle zeilen bijzetten. We maakte weer gelijk en 15 seconden voor tijd scoorde Sanne het winnende doelpunt. In de tweede helft hebben Juul, Annelin, Emberlee, Sabrina, Fleur, Sanne, Maria en Ilvy allemaal gescoord.
Als team hebben we gestreden voor deze mooie overwinning.
Geschreven door Sanne van Ballegooij
