De heren van Dynamico hebben met 28-25 verloren van provinciegenoot Tachos, tevens de koploper van de Next League. Bij rust was het 18-10 voor de Waalwijkers.
De thuisploeg nam niet direct afstand; tot aan 6-6 bleef het gelijk op gaan. Wout van Iperen maakte er twee in die fase en datzelfde gold voor Frank Loeffen, tweemaal vanaf 7 meter. Merijn van Loon en Thomas van Kessel waren de andere trefzeker spelers. Tussen de volgende zes Tachos-treffers zat helaas maar één Dynamico-doelpunt (12-7), waarna zich weer even aandiende dat er aan beide kanten gescoord werd: 15-10. Met rust in zicht schakelde de Waalwijkse equipe een tandje bij. Met 18-10 bij rust was de zege al een heel end in de pocket.
Jordi van Erp voerde zijn team in de tweede helft aan met meerdere mooie treffers en niet alleen dat. Maar Tachos bleef ook scoren, waardoor een ommekeer nooit in de buurt kwam. Bij 23-18 nam de thuisploeg de laatste restjes twijfel weg (27-20), waarna de slotfase voor Dynamico was. Onder meer Daan van Hoof (foto) scoorde twee keer. Daardoor was de einduitslag (28-25) nog niet eens zo’n verkeerde, de ranglijst in het achterhoofd houdend.
Tachos – Dynamico 28-25 (18-10). Scores Dynamico: Wout van Iperen 7, Daan van Hoof 4, Frank Loeffen 3, Merijn van Loon 2, Jordi van Erp 2, Pim van Munster 2, Jort Jansen 2, Thomas van Kessel 1, Frennie Bens 1, Jesse van Doorn 1.
